CZASZKI Obroża dla psa półzaciskowa

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MYSMO
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 3 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 27,32 zł 42,00 zł 33,60 zł

Mysmo CZASZKI na bardzo wytrzymałej i gładkiej w dotyku taśmie przeznaczonej specjalnie dla psów.

Obroża MYSMO CZASZKI Obroża dla psa

Mysmo CZASZKI na bardzo wytrzymałej i gładkiej w dotyku taśmie przeznaczonej specjalnie dla psów.

Co wyróżnia obroże MYSMO od innych?

czaszki obroża dla psa OBROŻE DLA PSÓW

Wszystkie produkty są szyte przez nas, co sprawia, że są to oryginalne wyroby powstałe w wyniku doboru najlepszych materiałów. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo Twojego pupila.

WZORY
Porzuciliśmy erę nudnych jednokolorowych obroży, czas na odrobinę fantazji i szaleństwa. Znaczna większość wzorów jest projektowana przez nas. Dokładamy wszelkich starań aby Twój pies świetnie się w nich prezentował. Unikalny produkt, który wpada w oko i podąża za trendami.

ZAPIĘCIE
Stosujemy atestowane klamry, które wyróżniają się ogromną wytrzymałością. Ty i Twój pies możecie czuć się bezpieczni, że klamra nie rozepnie się podczas spaceru i nie narazi Was na niebezpieczeństwo utraty kontroli. Klamry były wyprodukowane z odgórnym założeniem, że będą wykorzystywane do produkcji psiej galanterii, jednym słowem właściwy produkt we właściwym miejscu.

NICI
Wszystkie produkty są szyte nićmi tytanowymi. Nici wykonane ze 100% jedwabiu poliestrowego, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na rozrywanie, niskim wydłużeniem, stabilnością skrętu, doskonałą odpornością na tarcie. Spełniają wszelkie kryteria jakościowe, jakimi powinien cechować się nowoczesny wyrób. Wybarwienia są odporne na światło, pranie, czynniki chemiczne oraz wszelkie próby na jakie wystawiają je nasi psi przyjaciele.

PÓŁKOLA I KÓŁKA
Każde półkole i kółko wykorzystane do obroży jest zgrzewane. Eliminuje ryzyko otwarcia pod wpływem szarpnięcia, czy ciągnięcia .


PODSZYCIA
Cechują nas najlepiej wyselekcjonowane materiały, które nie podrażniają skóry Twojego pupila i są niesamowicie wytrzymałe.

 

Drogi kliencie !
Chcesz obrożę na innym podszyciu lub o innych wymiarach?
Napisz do nas !
sklep@mysmo.pl 
Typ
Półzacisk

Szerokość
3 cm 
 
Typ podszycia
Taśma nośna- wytrzymała i gładka w dotyku.

Możliwość zmiany podszycia lub szerokości obroży
Na zamówienie