Legowisko dla psa PUFKA rozbieralna SÓWKI TURKUSÓWKI

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MYSMO
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 7 dni roboczych
  • szt.
  • Cena netto: 243,09 zł 299,00 zł

Legowisko dla psa MYSMO PUFKA, wybierz rozmiar dla Twojego pieska!

LEGOWISKO DLA PSA "PUFKA" MYSMO! NOWA TECHNOLOGIA !

LEGOWISKO DLA PSA LEGOWISKO DLA BULDOŻKA FRANCUSKIEGO BULDOGWYGODA & FUNKCJONALNOŚĆ 
Legowiska Mysmo zostały stworzone po to aby łączyć wygodę i funkcjonalność. Materiał obiciowy najwyższej jakości bardzo przyjemny w dotyku, w piękne wzory stworzone przez MYSMO! Jedyne, oryginalne, wygodne, przyjemne i praktyczne! Oczekujemy od legowisk tego, aby były wygodne oraz aby nasi psi przyjaciele pokochali je bardziej niż nasze kanapy. Rewelacyjnie izoluje zimno od podłoża dzięki wypełnieniu z granulatu piankowego, czyli najbardziej odporne na ubicie wypełnienie dostępne na rynku, jakie można zastosować do legowisk.
JAKIE POWINNO BYĆ LEGOWISKO DLA PSA?
Przede wszystkim nie powinno być sztywne, nasze czworonogi tak samo jak i my lubimy wygodę. Zanurzanie się w miękkiej poduszce daje nam poczucie ulgi i uśmiech na twarzy. Podobnie naszym pieskom. Dla nich również wygoda ma znaczenie. Długo trwały poszukiwania wypełnienia do legowisk, które nie ulega trwałemu odkształceniu. Twój pies wstaje z legowiska "połamany"? Widzisz, że bolą go plecy? To sygnał, że ma nieodpowiednie legowisko. Zadbaj o plecy swojego pupila !
DLACZEGO LEGOWISKO MYSMO "PUFKA" BĘDZIE ODPOWIEDNIE DLA TWOJEGO PSA?
W wyniku połączenia wysokiej jakości materiału obiciowego oraz wypełnienia z granulatu piankowego osiągneliśmy legowisko idealne. Posłanie układa się pod ciężarem psa jak poduszka, dostosowywuje się do niego i otula go. Pufka jest wypełniona tak, żeby nie była twarda i dobrze się układała pod pieskiem i aby było mu wygodnie.
CZYSZCZENIE LEGOWISKA
Pokrowiec legowiska można prać w pralce w temperaturze 30 stopni. 
DLACZEGO MYSMO PUFKA JEST OKRĄGŁA?
Nie jest to przypadek. Gdy psy mają skłonności go rozgryzania legowisk najlepiej jest dać im takie, które nie ma narożnych zakończeń (chodzi tu o legowiska w kształcie kwadratu lub prostokątu). Psiak może gryźć legowiska z powodu nudy, lęku separacyjnego lub nadpobudliwości. Psy o takich skłonnościach lepiej reagują na legowiska okrągłe, nie mają gdzie chwycić aby rozszarpać swoje miejsce do spania. Nie dajemy jednak gwarancji, że to się nie stanie.

Uwaga - kolor może nieznacznie różnić się od widocznego zdjęcia na ekranie - jest to spowodowane wieloma czynnikami - kalibracji monitora, oświetlenia.

Masz pytanie ? Napisz do nas !
sklep@mysmo.pl

Rozmiar:
wybierz rozmiar dla Twojego pieska! 
*70cm
*90cm
*110cm
Pranie:
Pranie w temperaturze 30 stopni.