Smycz dla psa WĄSY MINT 240cm Przepinana

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MYSMO
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 3 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 44,72 zł 55,00 zł

Smycz dla psa MYSMO WĄSY MINT przepinana 240cm 

Smycz dla psa MYSMO WĄSY MINT Przepinana 240cm 

OBROŻE DLA PSÓW

Wszystkie produkty są szyte przez nas, co sprawia, że są to oryginalne wyroby powstałe w wyniku doboru najlepszych materiałów. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo Twojego pupila. 

SMYCZ 240cm
Smycz przepinana, mająca 3 poziomy regulacji.
Regulacja znajduje się:
1. tuż przy karabińczyku
2. w połowie smyczy
3. 40cm od końca smyczy
Ustawienie długości jest zależne od właściciela, w obszarach miejskich smycz można ustawić na 1 poziom, aby mieć lepszą kontrolę nad pupilem, a w miejscach w których pies może mieć więcej swobody na poziom 3. 

WZORY
Porzuciliśmy erę nudnych jednokolorowych smyczy, czas na odrobinę fantazji i szaleństwa. Znaczna większość wzorów jest projektowana przez nas. Dokładamy wszelkich starań aby Twój pies świetnie się w nich prezentował. Unikalny produkt, który wpada w oko i podąża za trendami.  

NICI
Wszystkie produkty są szyte nićmi tytanowymi. Nici wykonane ze 100% jedwabiu poliestrowego, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na rozrywanie, niskim wydłużeniem, stabilnością skrętu, doskonałą odpornością na tarcie. Spełniają wszelkie kryteria jakościowe, jakimi powinien cechować się nowoczesny wyrób. Wybarwienia są odporne na światło, pranie, czynniki chemiczne oraz wszelkie próby na jakie wystawiają je nasi psi przyjaciele.

 

Drogi kliencie ! 
Chcesz smycz o innych wymiarach? 
Napisz do nas ! 
mysmodog@gmail.com

 

Smycz

Przepinana

Szerokość smyczy

2,5 cm

Długość smyczy
240 cm

Kolor taśmy bazowej
Czarny