Szelki MYSMO ID Czerwone

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MYSMO
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 3 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 80,49 zł 99,00 zł
Szelki NORWESKIE MYSMO ID z imieniem pieska i Twoim numerem telefonu świecącym w nocy

Szelki MYSMO ID 

ARBUZY

CZYM SĄ SZELKI MYSMO ID?
Szelki dla psa z imieniem pieska i Twoim numerem telefonu. Zapięcie znajduje się na plecach na rączce, za którą możesz chwycić i odciągnąć psa. To przydatne, solidne i niezwykle wygodne szelki z podszyciem na klatce piersiowej i części pleców dzięki któremu nie uwierają pieska i nie czuje on dyskomfortu. Twój piesek jest z nami bezpieczny !

DLACZEGO SZELKI MYSMO ID? 
Podamy kilka przykładów w których przydadzą Ci się nasze szelki:
-Na spacerze pies może zobaczyć sarnę, zająca, kota lub inne zwierzę i rzucić się w pogoń
-Pies może złapać trop i podążyć za nim
-Istnieje ryzyko, że Twój pies się przestraszy huku, pisku opon, petard lub innych wystrzałów
-Jeśli Twój pupil jest nie kastrowanym samcem, może wyczuć cieczkę
-Czasami bywa i tak, że powód jest bliżej nieznany, a czworonóg może się po prostu znudzić,
lub zerwać ze smyczy 

Skąd pomysł na takie szelki? 
Wielu z Was pytało nas o to czy jest możliwość naszycia czegoś na szelki, słyszeliśmy wiele historii o tym, że piesek może zerwać lub zgubić adresówkę. 
Zdarzają się również historie w których znalazca pieska nie wiedział, że srebrna zawieszka nie jest jedynie ozdobą. Wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom. Cenimy ponad wszystko właścieli odpowiedzialnych i zapobiegawczych. Sami jako własciciele psów wiemy, że są sytuacje w których nasze wołanie i przywoływanie psa "do mnie" może nie zadziałać. Nasze Szelki w takich wypadkach są najlepszym zabezpieczeniem. Każdy, kto będzie chciał złapać pieska chwyci za rączkę i zobaczy jego IMIĘ ORAZ TWÓJ NUMER TELEFONU. Dodatkowo nici, którymi haftujemy świecą w nocy po naświetleniu ich naturalnym światłem za dnia, na przykład na porannym i popołudniowym spacerze.


JAK MIERZYĆ PSA?
 
12
1. Pasek grzbietowy
 (rysunek-kolor zielony) długość paska grzbietowego zwykle wynosi mniej niż połowa obwodu, tak aby pasek numer 2 nie przechodził pod łapami. Wymiar ten mierzymy z jednej strony aż na drugą stronę pieska -od jednego do drugiego barku.
2. Wymiar frontu (rysunek-kolor niebieski)
Mierzenie: Pasek frontowy(niebieski) mierzymy zza prawej łapy aż za lewą łapę otrzymując informację jak długi ma być pasek numer 2 . Wymiar proszę podawać "na styk", aby nie był za luźny. 
3. Obwód klatki piersiowej
(rysunek-kolor czerwony)
Mierzenie: Sprawdzamy jaki piesek ma obwód w klatce piersiowej "na styk".
Przy składaniu zamówienia wpisz pomierzone wymiary, a szelki zostaną uszyte.

ZAPIĘCIE
Stosujemy atestowane klamry DURAFLEX, które wyróżniają się ogromną wytrzymałością. Ty i Twój pies możecie czuć się bezpieczni, że klamra nie rozepnie się podczas spaceru i nie narazi Was na niebezpieczeństwo utraty kontroli. Klamry były wyprodukowane z odgórnym założeniem, że będą wykorzystywane do produkcji psiej galanterii, jednym słowem właściwy produkt we właściwym miejscu.

PÓŁKOLA I KÓŁKA
Każde półkole i kółko wykorzystane do obroży jest zgrzewane. Eliminuje ryzyko otwarcia pod wpływem szarpnięcia, czy ciągnięcia.

NICI
Wszystkie produkty są szyte nićmi tytanowymi. Nici wykonane ze 100% jedwabiu poliestrowego, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na rozrywanie, niskim wydłużeniem, stabilnością skrętu, doskonałą odpornością na tarcie. Spełniają wszelkie kryteria jakościowe, jakimi powinien cechować się nowoczesny wyrób. Wybarwienia są odporne na światło, pranie, czynniki chemiczne oraz wszelkie próby na jakie wystawiają je nasi psi przyjaciele.

Wszystkie produkty są szyte przez nas, co sprawia, że są to oryginalne wyroby powstałe w wyniku doboru najlepszych materiałów. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo Twojego pupila.

 

Drogi kliencie ! 
Masz pytanie? 
Napisz do nas ! 
sklep@mysmo.pl

 

Wymiary
Zmierz psa według instrukcji, a wymiary wpisz w uwagach do zamówienia

Szerokość szelek

Klatka piersiowa 4 cm 
Rączka 2,5 cm
Obwód- 4 cm przechodzące w 3 cm pod brzuchem

Regulacja szelek
Tak w obwodzie

Kolor
Czarny & czerwony