Niebieska Obroża dla psa Adresówka MYSMO ID

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MYSMO
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 7 dni roboczych
  • szt.
  • Cena netto: 34,15 zł 42,00 zł

Niebieska Obroża dla psa z imieniem i numerem telefonu

Obroża MYSMO z Twoim napisem adresówka dla psa

Mysmo z Twoim napisem, bez podszycia

HAFTOWANE OBROŻE! Specjalnie dla Ciebie

Czarna Obroża Adresówka MYSMO ID Minky Obroża z imieniem i numerem telefonu dla psa MysmoWpisz w uwagach do zamówienia imię i numer telefonu, jaki chciałbyś mieć na obroży szytej specjalnie dla Ciebie. 


ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO TWOJEGO PUPILA
Podczas spacerów z psem mogą nas spotkać różne sytuacje, pies może się czegoś wystraszyć, lub przeciwnie - wpaść na trop lub pogoń za dzikim zwierzęciem. W obliczu takiej sytuacji odwołanie psa zwykle nie przynosi oczekiwanych skutków. Jako właściciele zapewniamy naszym czworonogom wszystko czego potrzebują, a najważniejsze jest ich bezpieczeństwo. Bardzo prosty i szybki sposób na to, aby spacery były bezpieczne.

CO WYRÓŻNIA OBROŻE MYSMO OD INNYCH?
Wszystkie produkty są szyte przez nas, co sprawia, że są to oryginalne wyroby powstałe w wyniku doboru najlepszych materiałów. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo Twojego pupila. Najlepsze obroże dla psów znajdziesz właśnie u nas.

ZAPIĘCIE
Stosujemy atestowane klamry, które wyróżniają się ogromną wytrzymałością. Ty i Twój pies możecie czuć się bezpieczni, że klamra nie rozepnie się podczas spaceru i nie narazi Was na niebezpieczeństwo utraty kontroli. Klamry były wyprodukowane z odgórnym założeniem, że będą wykorzystywane do produkcji psiej galanterii, jednym słowem właściwy produkt we właściwym miejscu. Zatrzask czy półzacisk? Obroże półzaciskowe sprawdzają się idelnie dla psów ras dużych i olbrzymich, ze względu na ich bardzo wysoką wytrzymałość (stalowe zgrzewane kółka).

NICI
Wszystkie produkty są szyte nićmi tytanowymi. Nici wykonane ze 100% jedwabiu poliestrowego, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na rozrywanie, niskim wydłużeniem, stabilnością skrętu, doskonałą odpornością na tarcie. Spełniają wszelkie kryteria jakościowe, jakimi powinien cechować się nowoczesny wyrób. Wybarwienia są odporne na światło, pranie, czynniki chemiczne oraz wszelkie próby na jakie wystawiają je nasi psi przyjaciele.


PÓŁKOLA I KÓŁKA
Każde półkole i kółko wykorzystane do obroży jest zgrzewane. Eliminuje ryzyko otwarcia pod wpływem szarpnięcia, czy ciągnięcia.


PODSZYCIE :
Bez podszycia.


Drogi kliencie ! 
Chcesz obrożę na innym podszyciu lub o innych wymiarach? 
Napisz do nas ! 
sklep@mysmo.pl

 

Typ
Klamra zatrzaskowa lub obroża zaciskowa 

Typ podszycia
Bez podszycia