Obroża dla psa Adresówka MYSMO ID - Red Black Blue

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MYSMO
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 7 dni roboczych
  • szt.
  • Cena netto: 34,15 zł 42,00 zł

Kolorowa Obroża dla psa Adresówka MYSMO ID 

Obroża dla psa z napisem

Mysmo z Twoim napisem, Ty decydujesz czy na obroży ma być tylko imię lub numer telefonu, albo imię wraz z numerem telefonu.

Obroże adresówki specjalnie dla Twojego psa z imieniem i numerem telefonu

obroża dla psa z napisemWpisz w uwagach do zamówienia napis, jaki chciałbyś mieć na obroży szytej specjalnie dla Ciebie. 


ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO TWOJEGO PUPILA
Podczas spacerów z psem mogą nas spotkać różne sytuacje, pies może się czegoś wystraszyć, lub przeciwnie - wpaść na trop lub pogoń za dzikim zwierzęciem. W obliczu takiej sytuacji odwołanie psa zwykle nie przynosi oczekiwanych skutków. Jako właściciele zapewniamy naszym czworonogom wszystko czego potrzebują, a najważniejsze jest ich bezpieczeństwo. Bardzo prosty i szybki sposób na to, aby spacery były bezpieczne.

CO WYRÓŻNIA OBROŻE MYSMO OD INNYCH?
Wszystkie produkty są szyte przez nas, jest to handmade najwyższej jakości. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo Twojego pupila. Najlepsze obroże dla psów znajdziesz właśnie u nas.

ZAPIĘCIE
Stosujemy atestowane klamry, które wyróżniają się ogromną wytrzymałością. Ty i Twój pies możecie czuć się bezpieczni, że klamra nie rozepnie się podczas spaceru i nie narazi Was na niebezpieczeństwo utraty kontroli. Klamry były wyprodukowane z odgórnym założeniem, że będą wykorzystywane do produkcji psiej galanterii, jednym słowem właściwy produkt we właściwym miejscu. Zatrzask czy półzacisk? Obroże półzaciskowe sprawdzają się idelnie dla psów ras dużych i olbrzymich, ze względu na ich bardzo wysoką wytrzymałość (stalowe zgrzewane kółka). Każde półkole i kółko wykorzystane do obroży jest zgrzewane. Eliminuje ryzyko otwarcia pod wpływem szarpnięcia, czy ciągnięcia.

 
Drogi kliencie ! 
Chcesz obrożę na innym podszyciu lub o innych wymiarach? 
Napisz do nas ! 
sklep@mysmo.pl

 

Typ
Klamra zatrzaskowa lub obroża półzaciskowa
 
Ilość znaków na obroży
20 znaków wraz z przerwami