Smycz Pepitka przepinana 240 cm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MYSMO
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 3 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 39,84 zł 49,00 zł

Smycz MYSMO PEPITKA przepinana 240cm z dwójnikiem

Smycz MYSMO PEPITKA 2w1 Przepinana 240cm z dwójnikiem

Czym jest smycz przepinana z dwójnikiem? 

Czym jest smycz MYSMO 2w1?

black

Wszystkie produkty są szyte przez nas, co sprawia, że są to oryginalne wyroby powstałe w wyniku doboru najlepszych materiałów. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo Twojego pupila. 

CZYM JEST DWÓJNIK W SMYCZY PRZEPINANEJ?
Smycz przepinana na długości około 40 cm od karabińczyka ma otwór, który jest zabezpieczony z obu stron mocnymi nićmi. Przez ten otwór przekładamy drugi karabińczyk, dzięki temu możemy przypiąć na jedną smycz 2 psy na raz.


SMYCZ 240cm
Smycz przepinana, mająca 3 poziomy regulacji.
Regulacja znajduje się:
1. tuż przy karabińczyku
2. w połowie smyczy
3. 40cm od końca smyczy
Ustawienie długości jest zależne od właściciela, w obszarach miejskich smycz można ustawić na 1 poziom, aby mieć lepszą kontrolę nad pupilem, a w miejscach w których pies może mieć więcej swobody na poziom 3. 

WZORY
Porzuciliśmy erę nudnych jednokolorowych smyczy, czas na odrobinę fantazji i szaleństwa. Znaczna większość wzorów jest projektowana przez nas. Dokładamy wszelkich starań aby Twój pies świetnie się w nich prezentował. Unikalny produkt, który wpada w oko i podąża za trendami.  

NICI
Wszystkie produkty są szyte nićmi tytanowymi. Nici wykonane ze 100% jedwabiu poliestrowego, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na rozrywanie, niskim wydłużeniem, stabilnością skrętu, doskonałą odpornością na tarcie. Spełniają wszelkie kryteria jakościowe, jakimi powinien cechować się nowoczesny wyrób. Wybarwienia są odporne na światło, pranie, czynniki chemiczne oraz wszelkie próby na jakie wystawiają je nasi psi przyjaciele.

 

Drogi kliencie ! 
Chcesz smycz o innych wymiarach? 
Napisz do nas ! 
sklep@mysmo.pl

 

Smycz przepinana

240 cm

Szerokość smyczy
2 lub 2,5 cm

Kolor taśmy bazowej
Czarny