ŚNIEŻYNKI Półzacisk Obroża dla psa

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MYSMO
  • Dostępność: Na wyczerpaniu
    Czas realizacji: 3 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 34,15 zł 42,00 zł

Obroża dla psa MYSMO ŚNIEŻYNKI półzaciskowa, podszyta polarem Minky

OBROŻA DLA PSA MYSMO Śnieżynki

Obroże dla psów Mysmo półzaciskowa, podszyta polarem Minky.

Co wyróżnia obroże MYSMO od innych?

obroża dla psa

Wszystkie produkty są szyte przez nas, co sprawia, że są to oryginalne wyroby powstałe w wyniku doboru najlepszych materiałów. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo Twojego pupila.

WZORY
Porzuciliśmy erę nudnych jednokolorowych obroży, czas na odrobinę fantazji i szaleństwa. Znaczna większość wzorów jest projektowana przez nas. Dokładamy wszelkich starań aby Twój pies świetnie się w nich prezentował. Unikalny produkt, który wpada w oko i podąża za trendami.

ZAPIĘCIE
Stosujemy atestowane klamry, które wyróżniają się ogromną wytrzymałością. Ty i Twój pies możecie czuć się bezpieczni, że klamra nie rozepnie się podczas spaceru i nie narazi Was na niebezpieczeństwo utraty kontroli. Klamry były wyprodukowane z odgórnym założeniem, że będą wykorzystywane do produkcji psiej galanterii, jednym słowem właściwy produkt we właściwym miejscu.

NICI
Wszystkie produkty są szyte nićmi tytanowymi. Nici wykonane ze 100% jedwabiu poliestrowego, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na rozrywanie, niskim wydłużeniem, stabilnością skrętu, doskonałą odpornością na tarcie. Spełniają wszelkie kryteria jakościowe, jakimi powinien cechować się nowoczesny wyrób. Wybarwienia są odporne na światło, pranie, czynniki chemiczne oraz wszelkie próby na jakie wystawiają je nasi psi przyjaciele.

PÓŁKOLA I KÓŁKA
Każde półkole i kółko wykorzystane do obroży jest zgrzewane. Eliminuje ryzyko otwarcia pod wpływem szarpnięcia, czy ciągnięcia .

PODSZYCIE
Polar Minky - polar najwyższej klasy, delikatny, idealny dla alergików oraz psów bez włosa

Typ
Obroża dla psa półzaciskowa

Szerokość 
S/M i M 2,9 cm
L i XL 3,4 cm
 
Typ podszycia
Polar Minky

Możliwość zmiany podszycia
Na zamówienie