Szelki EASY WALK Niebieskie

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MYSMO
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 3 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 44,72 zł 55,00 zł

Szelki typu EASY WALK Niebieskie z zapięciem na klatce piersiowej

Szelki typu EASY WALK NIEBIESKIE z zapięciem na klatce piersiowej

Wybierz szerokość taśmy i ciesz się tym, że Twój pies przestaje ciągnąć.

Czym są szelki EASY WALK?

szelki easy walk dla psaTWÓJ PIES CIĄGNIE?
Jeśli Twój pies ciągnie, jest to produkt dla Ciebie. Szelki typu EASY-WALK z zapięciem z przodu hamują psa, dzięki paskowi zaciskowemu na klatce piersiowej. Bardzo często widujemy psy prowadzone na kolczatce, jest to nieprzyjemny widok, bo te zwykle są agresywne, a zwyczajnie nadpobudliwe, lub mają silną potrzebę chodzenia z nosem przy ziemi, co skutecznie utrudnia naukę chodzenia na smyczy.

JAK MIERZYĆ PSA? 

12
1. Pasek grzbietowy
 (rysunek-kolor zielony) długość paska grzbietowego zwykle wynosi mniej niż połowa obwodu, tak aby pasek do zapięcia z przodu nie przechodził pod łapami. Wymiar ten mierzymy z jednej strony aż na drugą stronę pieska -od jednego do drugiego barku.
2. Wymiar frontu (rysunek-kolor niebieski)
Mierzenie: Pasek frontowy(niebieski) mierzymy zza prawej łapy aż za lewą łapę otrzymując informację jak długi ma być pasek numer 2 . Wymiar proszę podawać "na styk", aby nie był za luźny. 
3. Obwód klatki piersiowej
(rysunek-kolor czerwony)
Mierzenie: Sprawdzamy jaki piesek ma obwód w klatce piersiowej "na styk".
Przy składaniu zamówienia wpisz pomierzone wymiary, a szelki zostaną uszyte.

ZAPIĘCIE
Stosujemy atestowane klamry, które wyróżniają się ogromną wytrzymałością. Ty i Twój pies możecie czuć się bezpieczni, że klamra nie rozepnie się podczas spaceru i nie narazi Was na niebezpieczeństwo utraty kontroli. Klamry były wyprodukowane z odgórnym założeniem, że będą wykorzystywane do produkcji psiej galanterii, jednym słowem właściwy produkt we właściwym miejscu.

PÓŁKOLA I KÓŁKA
Każde półkole i kółko wykorzystane do obroży jest zgrzewane. Eliminuje ryzyko otwarcia pod wpływem szarpnięcia, czy ciągnięcia.

NICI
Wszystkie produkty są szyte nićmi tytanowymi. Nici wykonane ze 100% jedwabiu poliestrowego, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na rozrywanie, niskim wydłużeniem, stabilnością skrętu, doskonałą odpornością na tarcie. Spełniają wszelkie kryteria jakościowe, jakimi powinien cechować się nowoczesny wyrób. Wybarwienia są odporne na światło, pranie, czynniki chemiczne oraz wszelkie próby na jakie wystawiają je nasi psi przyjaciele.

Wszystkie produkty są szyte przez nas, co sprawia, że są to oryginalne wyroby powstałe w wyniku doboru najlepszych materiałów. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo Twojego pupila.

 

Drogi kliencie ! 
Masz pytanie? 
Napisz do nas ! 
sklep@mysmo.pl

 

Wymiary
Zmierz psa według instrukcji, a wymiary wpisz w uwagach do zamówienia

Szerokość szelek

3 cm 

Regulacja szelek
Tak

Kolor
Niebieski