Szelki GUARD Dla Psa Brązowe

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MYSMO
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 3 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 44,72 zł 55,00 zł
Szelki typu Guard dla psa. Jednokolorowe regulowane szelki dla psa.

JAK MIERZYĆ PSA?szelki guard dla psa 
Zmierz swojego psa i podaj nam wymiary.

1. Obwód szyi (1. Kolor niebieski) 
Zmierz obwód szyi psa w najszerszym miejscu.
2. obwód klatki piersiowej (2. Kolor czerwony)
Mierzenie: Zmierz obwód klatki piersiowej około 2 cm za łapami.
Prawidłowy pomiar jest bardzo ważny. Zmierz swojego pieska i wybierz odpowiedni rozmiar.
szelki guard dla psa


SZELKI TYPU GUARD

Szelki GUARD dla psa są regulowane. Jeśli masz psa w fazie wzrostu, to trafiłeś na najbardziej praktyczne szelki dla szczeniaka. Ten typ szelek cechuje się dużą regulacją porównując do szelek norweskich. Odpowiednio dobrane szelki są wygodne dla psa i nadają się zarazem na krótkie jak i długie spacery. 

ZAPIĘCIE
Stosujemy atestowane klamry, które wyróżniają się ogromną wytrzymałością, wykonane z jednego z najmocniejszych tworzyw sztucznych. Klamry były wyprodukowane z odgórnym założeniem, że będą wykorzystywane do produkcji psiej galanterii, to właściwy produkt we właściwym miejscu.

PÓŁKOLA I KÓŁKA
Każde półkole i kółko wykorzystane do obroży jest zgrzewane. Eliminuje ryzyko otwarcia pod wpływem szarpnięcia, czy ciągnięcia.

NICI
Wszystkie produkty są szyte nićmi tytanowymi. Nici wykonane ze 100% jedwabiu poliestrowego, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na rozrywanie, niskim wydłużeniem, stabilnością skrętu, doskonałą odpornością na tarcie. Spełniają wszelkie kryteria jakościowe, jakimi powinien cechować się nowoczesny wyrób. Wybarwienia są odporne na światło, pranie, czynniki chemiczne oraz wszelkie próby na jakie wystawiają je nasi psi przyjaciele.

Wszystkie produkty są szyte przez nas, co sprawia, że są to oryginalne wyroby powstałe w wyniku doboru najlepszych materiałów. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo Twojego pupila.

 

Drogi kliencie ! 
Masz pytanie? 
Napisz do nas ! 
sklep@mysmo.pl

 

Wymiary
Zmierz psa według instrukcji, a wymiary wpisz w uwagach do zamówienia. Prawidłowy pomiar jest bardzo ważny.

Szerokość szelek
2 cm / 2,5 cm / 3 cm 

Regulacja szelek
Szelki posiadają regulację, natomiast jeśli wymiar jest na pograniczu maksymalnej lub minimalnej regulacji - napisz do nas, a dostosujemy rozmiar do Twojego psa.