Szelki NORWESKIE Świąteczne Jelonki

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MYSMO
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 3 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 69,11 zł 85,00 zł

Szelki NORWESKIE Świąteczne Jelonki

Szelki NORWESKIE Świąteczne Jelonki

Szelki NORWESKIE MYSMO dla psa z zapięciem i rączką na plecach.

SZELKI NORWESKIE

szelki norweskie świąteczne jelonkiCZYM SĄ SZELKI NORWESKIE?
Szelki dla psa z zapięciem na plecach oraz rączką, za którą możesz chwycić i odciągnąć psa. To przydatne, solidne i niezwykle wygodne szelki z podszyciem na klatce piersiowej dzięki której nie uwierają pieska i nie czuje on dyskomfortu.

JAK MIERZYĆ PSA?
 
12

1. Pasek grzbietowy
 (rysunek-kolor zielony) długość paska grzbietowego zwykle wynosi mniej niż połowa obwodu, tak aby pasek numer 2 nie przechodził pod łapami. Wymiar ten mierzymy z jednej strony aż na drugą stronę pieska -od jednego do drugiego barku.
2. Wymiar frontu (rysunek-kolor niebieski)
Mierzenie: Pasek frontowy(niebieski) mierzymy zza prawej łapy aż za lewą łapę otrzymując informację jak długi ma być pasek numer 2 . Wymiar proszę podawać "na styk", aby nie był za luźny. 
3. Obwód klatki piersiowej
(rysunek-kolor czerwony)
Mierzenie: Sprawdzamy jaki piesek ma obwód w klatce piersiowej "na styk".
Przy składaniu zamówienia wpisz pomierzone wymiary, a szelki zostaną uszyte.

ZAPIĘCIE
Stosujemy atestowane klamry DURAFLEX, które wyróżniają się ogromną wytrzymałością. Ty i Twój pies możecie czuć się bezpieczni, że klamra nie rozepnie się podczas spaceru i nie narazi Was na niebezpieczeństwo utraty kontroli. Klamry były wyprodukowane z odgórnym założeniem, że będą wykorzystywane do produkcji psiej galanterii, jednym słowem właściwy produkt we właściwym miejscu.

PÓŁKOLA I KÓŁKA
Każde półkole i kółko wykorzystane do obroży jest zgrzewane. Eliminuje ryzyko otwarcia pod wpływem szarpnięcia, czy ciągnięcia.

NICI
Wszystkie produkty są szyte nićmi tytanowymi. Nici wykonane ze 100% jedwabiu poliestrowego, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na rozrywanie, niskim wydłużeniem, stabilnością skrętu, doskonałą odpornością na tarcie. Spełniają wszelkie kryteria jakościowe, jakimi powinien cechować się nowoczesny wyrób. Wybarwienia są odporne na światło, pranie, czynniki chemiczne oraz wszelkie próby na jakie wystawiają je nasi psi przyjaciele.

Wszystkie produkty są szyte przez nas, co sprawia, że są to oryginalne wyroby powstałe w wyniku doboru najlepszych materiałów. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo Twojego pupila.

 

Drogi kliencie ! 
Masz pytanie? 
Napisz do nas ! 
sklep@mysmo.pl

 

Wymiary
Zmierz psa według instrukcji, a wymiary wpisz w uwagach do zamówienia

Szerokość szelek

Pasek 2  szerokość 3,5 cm 
Pasek 1 i 3 szerokość 2,5 cm

Regulacja szelek
Tak w obwodzie